Po przerwie powodowanej krótkimi wakacjami wracamy z nowym wpisem – dzisiaj Mariusz – spokój i opanowanie to jego mocne strony, ale niech Was to nie zwiedzie – wie, jak skutecznie wyeksponować korzyści ze współpracy z Nami!

I. Twoje doświadczenie zawodowe

Prawie 20 lat pracy w handlu. Od 2000 r. do 2019 r. byłem związany z branżą jubilerską. Pracowałem jako sprzedawca później jako kierownik dla największych firm jubilerskich w Polsce – mam na myśli W. Kruk i Apart . Ostatnie 12 lat pracowałem dla jednego ze światowych liderów w produkcji i dystrybucji zegarków jakim jest Swatch Group. Następnie praca na własny rachunek – własna działalność i pomoc w realizacji projektów mojej żony i jej przyjaciółki. Również handel ale w dużym stopniu powiązany z usługami co niejednokrotnie wymusiło na mnie zdobycie nowych umiejętności. 


Obecnie Optimen Energy – zupełnie coś nowego, świat energii i różnego rodzaju rozwiązań z nią związanych. 

II. Twoje największe sukcesy i jedna wybrana porażka

Dla każdego sukces oznacza coś innego. Dla mnie dotychczasowa kariera zawodowa to sukces, bo tak to sobie kiedyś zaplanowałem, może nie dokładnie tak to miało wyglądać ale pracowałem dla firm, które mnie interesowały i w których chciałem się znaleźć. Oczywiście wiele rzeczy można było po drodze inaczej poukładać, spróbować zmienić ale życie pisze własne scenariusze i nie na wszystko ma się wpływ. Uważam, że porażek nie było a jedynie małe upadki i odebrałem to jako dobra lekcja na przyszłość. 

III. Co napędza Cię do życia – co lubisz robić w wolnym czasie

Zdecydowanie rodzina i dom 🙂 Wcześnie pracując w korporacji miałem mało czasu na rodzinę i dom teraz to nadrabiam, dużo czasu spędzam z moimi córkami. Wcześniej był jeszcze Nordic Walking i bieganie, ale doznałem kontuzji i na razie musiałem odpuścić – nie powiedziałem definitywnie koniec 🙂 Jak mam wolną chwilę to zgłębiam tajniki robienia mebli – to tak żeby sobie udowodnić, że ja też to potrafię zrobić. Zrobiłem już kilka projektów i wszystko działa nawet budzi zachwyt co niektórych. 

IV. Dlaczego zdecydowałeś się na pracę w Optimen Energy?

Zupełnie coś nowego w porównany do tego co robiłem dotychczas – ma na myśli jubilerstwo i zegarki. Szukałem zmian dla siebie, a temat energii już wcześniej mnie interesował. Zdaje sobie sprawę, że nie będzie łatwo. Zagadnienia związane z energią to dla mnie zupełnie nowy obszar, ale Optimen Energy daje mi możliwość wejść w ten świat krok po kroku.