Zespół… to sól tej ziemi, czyli Optimen Energy S.A. i nasi współpracownicy

W dzisiejszym wpisie – Ewa – wulkan energii, dobra dusza, czarująca…a przy tym piekielnie skuteczna!

I.Twoje doświadczenie zawodowe

Przygodę ze sprzedażą rozpoczęłam w 2000 roku. Od tego czasu, konsekwentnie zdobywając doświadczenie i rozwijając umiejętności handlowe i negocjacyjne wiedziałam, że jestem w swoim żywiole – sprzedaż to ludzie, a Ja uwielbiam spędzać czas poznając nowe osoby.

Ponadto, w ciągu dwudziestu lat zdobyłam doświadczenie w zarządzaniu zespołami o różnej wielkości (od kilku, do kilkudziesięciu osób), w firmach z kapitałem polskim i zagranicznym. W branży energetycznej pracuje od 2010 roku.

II. Twoje największe sukcesy i wybrana porażka

Od roku 2013 – przez ponad 9 lat, miałam przyjemność pracować i współtworzyć spółkę realizującą funkcję agregatora, która jako pierwsza w Polsce wprowadziła na rynek usługę Demand Side Response. W zaledwie 3 osoby w zespole handlowym zbudowaliśmy prężną markę i lidera DSR na polskim rynku. Należy podkreślić, że najważniejszym fundamentem tej spółki byli i są Klienci z którymi współpracowałam i którzy na mojej „nowej drodze” zawodowej nadal są ze mną. To jest największy sukces jakiego życzę każdemu handlowcowi.

Za największą porażkę, ale i nauczkę na przyszłość uważam życiowe spostrzeżenie, oczywiście wynikające z doświadczeń, że nie każdy zasługuje na szacunek, bez względu na to jaką funkcję pełni w organizacji, jeżeli nie potrafi szanować innych.

III.Co napędza Cię do życia?

Oprócz męża i dzieciaków które są jak mieszanka wybuchowa i dostarczają wielu wrażeń, niemal każdego dnia, a jednocześnie są sensem mojego życia, uwielbiam podróżować i słuchać muzyki. To ona w chwilach kryzysu potrafi sprowadzić mnie na właściwą drogę, zwłaszcza jeśli słucham jej za kierownica mojego auta, gdyż motoryzacja również dodaje pikanterii w moim życiu. Marzy mi się emerytura w jakimś pięknym, ciepłym, zakątku świata, z mężem u boku, leżąc na hamaku czy leżaku 😊

IV.Dlaczego zdecydowałaś się na projekt Optimen Energy S.A.?

Optimen to nie tylko projekt. To przede wszystkim ludzie, którzy zbudowali tą firmę, którzy cenią współpracowników i chcą się razem z nimi rozwijać, budować silną oraz stabilną markę na rynku. To firma, która potrafi wesprzeć i pomóc przedsiębiorcom przetrwać trudne czasy i być ich partnerem na długie lata. Optimen to zgrana ekipa ludzi z pasją, którzy wierzą w zieloną przyszłość energetyki i zawsze stoją po stronie Klienta!