Kategorie
Blog

Dzisiaj, przedstawiamy Anię…na codzień spokojna, wyważona i roztropna…a w duszy gra muzyka i to jaka!

I.Twoje doświadczenie zawodowe

W sprzedaży pracuję całe swoje zawodowe życie – od 2006 roku. Dużą część życia zawodowego spędziłam w szeroko rozumianych finansach. W 2019 roku, w konsekwencji podjętych decyzji, postanowiłam zmienić branżę i zająć się fotowoltaiką.

II. Twoje największe sukcesy i wybrana porażka

Pracując jako doradca ds. kart kredytowych zdobyłam kilka nagród za osiągnięte wyniki sprzedażowe. Miałam jeden z najwyższych „approvali” w firmie. Pracując jako doradca kredytowy byłam specjalistką od tzw „trudnych przypadków”, realizując transakcje z najbardziej wymagającymi klientami. Jestem uparta i rzadko się poddaję – to zdecydowało o sukcesie.

W 2019 roku rozpoczęłam pracę jako doradca ds. sprzedaży fotowoltaiki. Nowa branża, w której od razu się zakochałam, dała mi potężnego kopa nomen omen, energetycznego. Niedługo później miałam najwyższą sprzedaż, a byłam jedyną kobietą w dziale handlowym. Jednak za swój największy sukces uważam fakt, iż potrafię godzić pracę zawodową z aktywnym wychowywaniem trójki dzieci. Za swoją porażkę natomiast uważam otwarcie biura kredytowego, ponieważ zignorowałam własny temperament oraz predyspozycje i zmusiłam się do pracy stacjonarnej „za biurkiem”. Z perspektywy czasu mam poczucie zmarnowanego czasu i potencjału.

III.Co napędza Cię do życia?

Prywatnie oprócz dzieciaków napędza mnie do życia muzyka metalowa – od Toola poprzez Anathemę, Paradise Lost, Riverside, Kat, Gojira, Perfect Circle, My Dying Bride, Swallow the Sun i wiele innych. Żeby nie było zbyt ciężko, od pięciu lat praktykuję jogę. Uczestniczę w kręgach kobiet, medytuję, rozwijam się duchowo. Interesuję się profilaktyką zdrowia, jestem wegetarianką. 

IV.Dlaczego zdecydowałaś się na projekt Optimen Energy S.A.?

Dlaczego Optimen? Widzę w firmie ogromny potencjał na najbliższe lata; sądzę, że właśnie takie rozwiązania są potrzebne przedsiębiorcom. Jesteśmy w stanie realnie pomóc firmom, zmniejszając ich koszty zużycia. Optimen to nie kolejna firma sprzedażowa, tylko partner, którego przedsiębiorcy potrzebują. Ogranicza nas tylko czas, aby do nich dotrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.