Dzisiaj, przedstawiamy Anię…na codzień spokojna, wyważona i roztropna…a w duszy gra muzyka i to jaka!

I.Twoje doświadczenie zawodowe

W sprzedaży pracuję całe swoje zawodowe życie – od 2006 roku. Dużą część życia zawodowego spędziłam w szeroko rozumianych finansach. W 2019 roku, w konsekwencji podjętych decyzji, postanowiłam zmienić branżę i zająć się fotowoltaiką.

II. Twoje największe sukcesy i wybrana porażka

Pracując jako doradca ds. kart kredytowych zdobyłam kilka nagród za osiągnięte wyniki sprzedażowe. Miałam jeden z najwyższych „approvali” w firmie. Pracując jako doradca kredytowy byłam specjalistką od tzw „trudnych przypadków”, realizując transakcje z najbardziej wymagającymi klientami. Jestem uparta i rzadko się poddaję – to zdecydowało o sukcesie.

W 2019 roku rozpoczęłam pracę jako doradca ds. sprzedaży fotowoltaiki. Nowa branża, w której od razu się zakochałam, dała mi potężnego kopa nomen omen, energetycznego. Niedługo później miałam najwyższą sprzedaż, a byłam jedyną kobietą w dziale handlowym. Jednak za swój największy sukces uważam fakt, iż potrafię godzić pracę zawodową z aktywnym wychowywaniem trójki dzieci. Za swoją porażkę natomiast uważam otwarcie biura kredytowego, ponieważ zignorowałam własny temperament oraz predyspozycje i zmusiłam się do pracy stacjonarnej „za biurkiem”. Z perspektywy czasu mam poczucie zmarnowanego czasu i potencjału.

III.Co napędza Cię do życia?

Prywatnie oprócz dzieciaków napędza mnie do życia muzyka metalowa – od Toola poprzez Anathemę, Paradise Lost, Riverside, Kat, Gojira, Perfect Circle, My Dying Bride, Swallow the Sun i wiele innych. Żeby nie było zbyt ciężko, od pięciu lat praktykuję jogę. Uczestniczę w kręgach kobiet, medytuję, rozwijam się duchowo. Interesuję się profilaktyką zdrowia, jestem wegetarianką. 

IV.Dlaczego zdecydowałaś się na projekt Optimen Energy S.A.?

Dlaczego Optimen? Widzę w firmie ogromny potencjał na najbliższe lata; sądzę, że właśnie takie rozwiązania są potrzebne przedsiębiorcom. Jesteśmy w stanie realnie pomóc firmom, zmniejszając ich koszty zużycia. Optimen to nie kolejna firma sprzedażowa, tylko partner, którego przedsiębiorcy potrzebują. Ogranicza nas tylko czas, aby do nich dotrzeć.